Розробка логотипу

Створення логотипу та проблеми після

Досить часто до мене приходять замовники з посередніми логотипами, а вже під час розробки дизайну головної сторінки вони бачать, що їх логотип зовсім вибивається з нормального дизайну сайту. У таких ситуаціях мені досить часто приходиться розробляти логотип повторно.

Тому дам три основні поради щоб вам у майбутньому не прийшлося знову замовляти розробку логотипу:

  1. Шукайте людину, що дійсно спеціалізується на цьому. Хороше портфоліо робіт скаже все саме за себе. Краще заплатити нормальні гроші та отримати хороший результат з першого разу.
  2. Обов’язково попередьте дизайнера, що ваш логотип повинен передбачати різноманітні варіанти розміщення. Наприклад, вузькі вертикальні та горизонтальні блоки.
  3. Не перевантажуйте логотип зайвою інформацією. За можливості відмовтесь від слоганів та пояснення спеціалізації компанії поряд з логотипом. Таку інформацію завжди можна донести на візитівці та сайті у іншому видному місці.

От і все, що я хотів сказати. Ці три пункти списку порад повинні допомогти вам підвищити ймовірність знайти хорошого виконавця для роботи та отримати на виході нормальний результат.

Mac Mini

Mac або PC для дизайнера?

Вже досить тривалий період у мене періодично почали виникати думки про перехід на Mac. Набридло підбирати конфіги заліза, закуповувати його, а потім ще й збирати все докупи. А після цього процесу досить часто потрібно ще повирішувати певні глюки після встановлення вінди та змусити декілька драйверів нормально запрацювати.

З маками все набагато простіше, але потрібно одразу закупитись потрібними кабелями чи док-станціями, проте тільки у випадку великої кількості периферійного заліза. Глюки також можливі, але їх набагато менше ніж на вінді.

Схиляюсь більше до Mac Mini, радує його малий розмір та й потужності для графіки вистачить з головою. MacBook Pro та Air відпали одразу, ніколи не мав потреби в лептопах. iMac також відпав, але вже через свою вартість.

Даю 80% ймовірності, що такий перехід відбудеться, але тільки у разі “моральної деградації” поточного системника. З такими мінімальними апгрейдами лінійки процесорів, які робить Intel, перехід може відбутись через 3-4 роки. Дякую їм за економію моїх коштів.

Так що ж вибрати? Неважливо на чому працювати дизайнеру, просто юзайте те, що буде вам зручніше та менше приноситиме проблем.