Контент-менеджер

Контент-менеджер

На мою думку основною проблемою сайту після запуску є його наповнення, а точніше, у більшості випадків, його повна відсутність.

Не знаю чому так у нас повелося, але значна кількість дрібних, середніх, а інколи й великих компаній зовсім не переймаються якісним наповненням власних корпоративних сайтів та інтернет магазинів.

Ще однією проблемою є застосування невідповідних зображень в статтях та новинах, а також зловживання текстовим форматуванням. Досить часто використовуються низькоякісні зображення, або зображення з пропорціями сторін, що явно не відповідають вимогам шаблону.

Скоріше це пов’язано з відсутністю людини, що повинна відповідати за наповнення. А якщо таку людину й призначають, то це для неї є додатковою роботою і точно без фінансової мотивації. Плюс, досить часто веб-студії не пояснюють елементарних речей з наповнення і це також є проблемою.

Вирішити ці проблеми можна досить просто:

1. Призначити відповідальну особу з додатковою оплатою з поточного складу працівників, або взяти окрему особу для роботи тільки з наповненням.
2. Пройти інструктаж в розробника сайту. Уточнити формати зображень та можливості редактору системи управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *