Розробка логотипу

Створення логотипу та проблеми після

Досить часто до мене приходять замовники з посередніми логотипами, а вже під час розробки дизайну головної сторінки вони бачать, що їх логотип зовсім вибивається з нормального дизайну сайту. У таких ситуаціях мені досить часто приходиться розробляти логотип повторно.

Тому дам три основні поради щоб вам у майбутньому не прийшлося знову замовляти розробку логотипу:

  1. Шукайте людину, що дійсно спеціалізується на цьому. Хороше портфоліо робіт скаже все саме за себе. Краще заплатити нормальні гроші та отримати хороший результат з першого разу.
  2. Обов’язково попередьте дизайнера, що ваш логотип повинен передбачати різноманітні варіанти розміщення. Наприклад, вузькі вертикальні та горизонтальні блоки.
  3. Не перевантажуйте логотип зайвою інформацією. За можливості відмовтесь від слоганів та пояснення спеціалізації компанії поряд з логотипом. Таку інформацію завжди можна донести на візитівці та сайті у іншому видному місці.

От і все, що я хотів сказати. Ці три пункти списку порад повинні допомогти вам підвищити ймовірність знайти хорошого виконавця для роботи та отримати на виході нормальний результат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *